W sobotę 17 lutego 2018 roku w hali sportowej w Niedźwiadzie został rozegrany I Turniej z Cyklu Grand Prix LZS 2018 o Puchar Wójta Gminy Niedźwiada w tenisie stołowymW zawodach wzięło udział 98 zawodniczek i zawodników. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i nagrodami okolicznościowymi w postaci kubków z logo Gminy Niedźwiada ufundowanymi przez organizatorówGorący posiłek i dyplomy ufundowała Rada Wojewódzka Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie. Turniej w Niedźwiadzie przebiegał w miłej i życzliwej atmosferze.  Najmłodszym uczestnikiem zawodów był 8 – letni Patryk Janasz (MKS STS Lubartów). Zawodnikiem z największym stażem gry był Stanisław Jankowski (LKS Wola Sernicka). W kategoriach seniorskich: kategorii seniorek zwyciężyła – Weronika Szewczak (ŻACZEK Fajsławice) przed Edytą Kuberą (MKS STS Lubartów) w seniorach zwyciężył Marcin Grzyb (Błękitni Leopoldów) przed Jarosławem Woźniakiem (MKS STS Lubartów). Sędzią głównym zawodów był: Leon Filipek – (Kock). Osobami odpowiedzialnymi za organizację i przeprowadzenie turnieju byli: Mariusz Baranowski i Arkadiusz Greguła. Komunikat z zawodów znajduje się TUTAJ

Sędzia główny Leon Filipek